Vizyon - Misyon

Vizyonumuz

Çeşitli mobilya kategorilerinin tüketici beğenisine sunulduğu Allegro Mobilya hizmetleri, sektör ihtiyaçlarına uygun olarak şekillenir. Teknolojiden aldığımız güçle dijital ortamda sürdürdüğümüz çalışmalar, kaliteli ürünün ülkenin ve dünyanın her yerine ulaşması için özenle sunulur.

Mobilya ve ev aksesuarı dendiğinde akla gelen firmamız, ürün çeşitliliğini dünya trendlerine uygun olarak belirler. Sektöre yön veren ve büyümesini sağlayan kurumsal hizmetlerimiz, dünya standartlarına sahip kaliteli ürün anlayışıyla verilir.

Allegro Mobilya Vizyonu

Temel ilkelerimiz arasında yer alan; verimli, etkin ve saygılı iletişim eşitlik ilkesi temellerine dayalıdır. Çalışan ve müşteri fikir ve beklentilerine değer verir, ürün seçimimizde değişen yaşam beklentilerine odaklanırız.

Müşteri Memnuniyeti Politikalarımız

Çözüm odaklı olarak devam ettirdiğimiz hizmetler, güler yüzlü ekiplerle verilir.

  • Müşterilerin beklentilerini karşılarken
  • Günlük hayata konfor katmak ve
  • Zorlu yaşam şartlarını kolaylaştırmak öncelikli hedefimizdir.
Online alışveriş deneyimini keyifli bir hale getirmek için site tasarımımızı düzenli olarak günceller ve geliştiririz.

Değişime Açıklık

Her zaman en iyi, kaliteli ve estetik olanının peşinden koşan ekiplerimiz, günlük hayatın içinden aldıkları ilhamla sonuca ulaşır. Farklılığı yakalamak için farklı olmaya çalışırız. Düzenli olarak sürdürdüğümüz şirket iç eğitimler sayesinde kendimizi geliştirir ve donanımımızı artırırız.

Kaliteyi estetikle buluşturan koleksiyonumuz, zamana bağlı kalmadan her ortamda keyifle kullanılabilir. Malzeme seçiminden renk tercihine kadar her detayı önceden düşünülen ürünlerimiz, evlerde yaratılan yeni havanın bir ömür boyu sürmesi için projelendirilir.

Çevreye Saygı

Sosyal yaşam ve çevreye duyarlı üretim ödün vermeyeceğimiz standartlarımız arasında yer alır.

Önceden belirlenen kurum kültürü;

  • Eşitlik
  • Dürüstlük ve
  • Ahlaki değerlere odaklıdır.

Hayatı şekillendiren geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Allegro Mobilya, modern ve yenilikçi yaklaşımlarla yaşam alanlarına değer katar. Uygun fiyat ve kaliteli ürün politikalarının müşteri beklentilerine uygun olarak şekillendiği zengin koleksiyonumuz, online pazarda beğeni toplar.

Beklenti ve ihtiyaçların en üst seviyede karşılandığı hizmet standartlarımız kurumsal bir anlayışla belirlenmiştir. Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanına götürdüğümüz kaliteli mobilya hizmetleri, yaşamın tüm renklerini bir araya toplayarak gelişir. İlham veren tasarımların altına imzasını atan ekiplerimiz, teknolojiden aldıkları güçle her zaman daha iyiye ulaşmak için çalışır.

Misyonumuz

Yatak odalarındaki değişime ve yeniliğe öncü olduğumuz işletmemizde, müşterilerimize her zaman kaliteli ürün hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Bugüne kadar dünyanın pek çok farklı yerinden; ülkemizde pek çok farklı ilden anlaşmalar yaptığımız müşterilerimiz sayesinde şirketimiz her gün büyümekte, gelişmektedir. Değişen moda anlayışına, mobilya tiplerine uygun olarak ürünlerimizi geliştirmekteyiz.

En moda olan ürünlerimiz arasında yer alan modellerimiz, bizlerin bugüne gelmesinde yardımcı olmuştur. Hizmet verdiğimiz İnegöl’deki mobilya işletmemizde sergilediğimiz birbirinden farklı, yaratıcı ürünlerimizle, değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Kalitenizden ödün vermeden uygun fiyatlara ürün sahibi olmak için bizleri tercih edebilirsiniz. Misyonumuzu tanımlarken, bizlerin bugüne gelirken yoldaşı olan mobilyalarımızı, takımlarımızı es geçmek olmaz.