Hakkımızda

Biz Kimiz?

1997 yılında, büyük bir heyecanla işe başladık. Heyecanımız, ilkelerimiz, sorumluluk anlayışımız ve kaliteye verdiğimiz önemin yanında çalışanımıza verdiğimiz değer yıllardır hiç değişmedi. Değişen sadece teknolojimiz ve mekânımız oldu. Allegro en kaliteli malzemeyi yüksek üretim teknolojisi makinalarıyla özenle işleyerek her yıl günümüz ekonomik şartlarına uygun yatak, yemek ve ünite tasarımlarını sektöre yön veren mühendis ve mimarlarıyla üretmektedir.

Mobilyada kalite ve hız vazgeçilmez unsurlardır. Her türlü üretim bir serüvene dönüşür. Karmaşık, hızlı disiplinli ama risklerle dolu bir serüven. Yılları aşan deneyimle ALLEGRO, sektöründe Türkiye'nin en iyileri arasındadır.

ALLEGRO kullanıcı odaklı hizmet anlayışını Türkiye'nin bütün İl ve ilçelerinde olduğu gibi, Dünya’nın değişik toplamda 35 ülkesine de sunmaktadır. Sole Home ve Merhaba serisi modelleriyle zenginleştiren ALLEGRO, çok yakında yeni bir seriyle daha çözüm ortağı olarak siz değerli müşterilerinin hizmetinde olacaktır.
ALLEGRO satış sonrası hizmet ve danışmanlık hizmetleriyle her zaman güçlü ortağınız olmayı amaçlamaktadır.

Her Modaya Uygun Ürünler

Dünyanın ve ülkemizin dört bir yanında gelen müşterilerimize özel hizmetlerimiz de devam etmektedir. Sitemiz üzerinden işletmemizi gelmeden de inceleyebilirsiniz. Tüm ürünlerimizin 360 derecelik panoramik görüntüleri mevcuttur. Dilediğiniz mobilya grubumuzu seçerek incelemeye şimdi başlayabilirsiniz. Sitemizde bulunan ürünlerimiz, kendi içlerinde tüm parçalarıyla uyumlu ve göze hoş gelecek şekilde üretilmektedir. Hizmetlerimizi her zaman müşterilerimizi memnun edecek şekilde ve alanda geliştirmekteyiz.

Yatak Odası Modellerimiz

Yatak odaları, müşterilerimizin en özel alanlarıdır. Kendilerine özel olan bu odalarda, Gözlerine hoş gelen mobilyalarla döşenmiş olan odalar, insanların psikolojisine olumlu etki sağlamaktadır. Yatak odası seçeneklerimiz arasında birbirinden güzel ürünlerimiz bulunmaktadır.

Yatak odalarımızda, misafirlerimize en uygun ürünlerin sunumunu yapmaktayız. Diledikleri yatak odalarına sahip olmak ve kimsede olmayan mobilyalarla evlerini süslemek isteyen müşterilerimizi, işletmemize davet ediyoruz. Böylelikle ürünlerimize dokunarak ve hissederek çok daha kolay karar verebileceklerdir.

Yatak Odası Ürün İçeriği

Yatak odaları, müşterilerimizin en özel alanlarıdır. Müşterilerimize bu özel alanlarda kendi zevklerine uygun; kıyafet dolabı, komodin, yatak başlığı, bazalı yatak, makyaj masası, puf ürünleri ile hizmet sunmaktayız. Misafirlerimize beğendikleri modeller hakkında detaylı bilgi veriyor, gördükleri teşhir ürünlerinin içine hangi parçaların dahil olduğunu da belirterek, onlara tam bilgilendirme sağlıyoruz. Beğenilen ve satın alınmak istenen parçalarda, kargo imkanları da sağlamaktayız. İnternet sitemiz üzerinden incelediğiniz modellerimizde görsellik açısından gerekli olan dekorasyon eşyaları kullanılmıştır, bu ürünler paketlere dahil değildir.